Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Peridot |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44996 |
| Prevedenie | Pink Sapphire |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44997 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44999 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 5,5 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45005 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 5,5 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45006 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 6,5 x 13 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45010 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 9 x 18 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45016 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45184 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45185 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45214 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45215 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45248 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45249 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45283 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45284 |
| Prevedenie | Crystal Starlight Gold |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44486 |
| Prevedenie | Capri Blue AB |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44500 |
| Prevedenie | Light Siam AB |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44511 |
| Prevedenie | Rose |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44517 |
| Prevedenie | Light Siam AB |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44576 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)