Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49473 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49474 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45643 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 45591 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 45603 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 45615 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48444 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48479 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48482 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48484 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Srí Lanka |
| Číslo tovaru | 48487 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Číslo tovaru | 48488 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48492 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 - 5 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48514 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Dominikánská republika |
| Číslo tovaru | 48523 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48642 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48643 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48658 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48664 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48684 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)