Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťRaci sú veľmi citliví, vnímaví a emocionálne založení ľudia, pretože im vládne element vody. Mávajú tendenciu opečovávať svojich blízkych a chrániť tých, na ktorých im záleží . Voči svojej rodine a priateľom sú obvykle veľmi lojálni. Snaží sa vo svojich životoch vytvárať iba hlboké vzťahy založené na dôvere. Keď len trochu môžu, pomáhajú druhým uľahčovať ťaživé situácie. Bývajú zraniteľní, a tak sa občas môžu chcieť ukryť pred celým svetom. Potom je vhodné im dopriať čas a dať im priestor.
Zistite viac aj o ďalších znameniach zverokruhu v našom špecializovanom článku Minerály podľa znamenia zverokruhu: Objavte tie, ktoré skutočne podporia vaše znamenia. Veľa ďalších informácií sa môžete tiež dočítať v článkoch zameraných na minerály podľa čakier, minerály podľa ich účinkov alebo priamo v kategórii Minerály podľa abecedy, kde detailnejšie rozoberáme jednotlivé druhy minerálov a drahých kameňov.
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51555 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 40 ks |
| Číslo tovaru | 47950 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 47957 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo tovaru | 48446 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo tovaru | 48461 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48464 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Číslo tovaru | 48466 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48469 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Číslo tovaru | 48472 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48480 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Argentina |
| Číslo tovaru | 48493 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48502 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Číslo tovaru | 48512 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48537 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48620 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48621 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48622 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48635 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48636 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48637 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)