Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | plast |
| Veľkosť | 6,5 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | ideálne na čistenie diamantových kameňov |
| Číslo tovaru | 49602 |
| Prevedenie | plast |
| Veľkosť | 14 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | ideálne na čistenie diamantových kameňov |
| Číslo tovaru | 49603 |
| Veľkosť | 40 х 50 cm |
| Doplňujúce informácie | s dreveným rámom, balenie obsahuje plátno so vzorom, štetce a farby |
| Číslo tovaru | 49782 |
| Veľkosť | 21 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje nálepku, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť nálepky je 21 x 26 cm |
| Číslo tovaru | 49828 |
| Veľkosť | 16,5 x 24,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje nálepku, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, nálepka má rozmery 16,5 x 24,5 cm |
| Číslo tovaru | 49829 |
| Veľkosť | cca 5 - 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje hárok so samolepkami, farebné kamienky, 2 aplikátory, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 5 - 6 cm |
| Číslo tovaru | 49831 |
| Veľkosť | 16 - 21 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 masky, 3 gumičky a 3 špajlí na zoškrabávanie |
| Číslo tovaru | 49932 |
| Veľkosť | 18 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 listy penovej gumy, 3 listy penovej gumy s glitrami, 12 gumičiek a lepiace kolieska |
| Číslo tovaru | 49935 |
| Veľkosť | 18,5 x 14 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje masku z penového papiera a gumičku na pripevnenie |
| Číslo tovaru | 49936 |
| Veľkosť | 12, 30, 81 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | k sadě budete navíc potřebovat látku(cca 50 x 50 cm), výplňový materiál (cca 500 g), zip a provázek, což není součástí balení |
| Číslo tovaru | 50146 |
| Veľkosť | 6,5 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50171 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 50173 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 50175 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 50176 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 50177 |
| Veľkosť | cca 40 x 40 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50213 |
| Veľkosť | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50216 |
| Veľkosť | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50217 |
| Veľkosť | ⌀ 8 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50456 |
| Veľkosť | cca ⌀9 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50634 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)