Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 18 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | 50 linajkovaných strán, čas výroby diamantov cca 2 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 48565 |
| Veľkosť | 18 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | 50 linajkovaných strán, čas výroby diamantov cca 2 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 48567 |
| Veľkosť | 18 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | 50 linajkovaných strán, čas výroby diamantov cca 2 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 48568 |
| Veľkosť | 18 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | 50 linajkovaných strán, čas výroby diamantov cca 2 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 48573 |
| Veľkosť | 18 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | 50 linajkovaných strán, čas výroby diamantov cca 2 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 48574 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 48578 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 48580 |
| Prevedenie | drevo |
| Veľkosť | 19 cm |
| Číslo tovaru | 48585 |
| Prevedenie | drevo |
| Veľkosť | 19 cm |
| Číslo tovaru | 48586 |
| Veľkosť | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny, 10 priadzí zo 100 % bavlny v 5 farbách, vyšívací kruh ⌀26 cm, ihlu, obkresľovací papier na prekreslenie vzoru a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49497 |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny s potlačeným vzorom, 8 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh ⌀20 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49500 |
| Veľkosť | cca 5 - 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje hárok so samolepkami, farebné kamienky, 2 aplikátory, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 5 - 6 cm |
| Číslo tovaru | 49585 |
| Veľkosť | cca 5 - 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje hárok so samolepkami, farebné kamienky, 2 aplikátory, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 5 - 6 cm |
| Číslo tovaru | 49587 |
| Veľkosť | cca 5 - 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje hárok so samolepkami, farebné kamienky, 2 aplikátory, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 5 - 6 cm |
| Číslo tovaru | 49588 |
| Veľkosť | cca 5 - 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje hárok so samolepkami, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepiek je 5 - 7 cm |
| Číslo tovaru | 49589 |
| Veľkosť | cca 5 - 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje hárok so samolepkami, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepiek je 5 - 7 cm |
| Číslo tovaru | 49591 |
| Veľkosť | cca 5 - 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje hárok so samolepkami, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepiek je 5 - 7 cm |
| Číslo tovaru | 49592 |
| Veľkosť | cca 5 - 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje hárok so samolepkami, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepiek je 5 - 7 cm |
| Číslo tovaru | 49593 |
| Veľkosť | cca 8 x 4 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 samolepící předlohy, 4 přívěsky, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 49594 |
| Veľkosť | cca 8 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 6 samolepiacich šablón, 6 krúžkov na kľúče, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorček a zásobník |
| Číslo tovaru | 49596 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)