Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51321 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51322 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51323 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51324 |
| Doplňujúce informácie | sada na výrobu zavesenia na kvetináče |
| Kód výrobcu | 8015 DIY3 |
| Číslo tovaru | 44364 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47498 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47499 |
| Veľkosť | 22 cm |
| Číslo tovaru | 47744 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje šenilové drôtiky, lepiace oči, pierka, bambuľky a ďalšie |
| Číslo tovaru | 47925 |
| Veľkosť | 26,5 x 18,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 6 plastových šablón |
| Číslo tovaru | 47944 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený kruh, tyl, tavnú pištoľ s náplňou, silikagél na sušenie kvetov, štetec a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48268 |
| Veľkosť | 28 x 27 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 400 drevených korálok ⌀12 mm, 50 drevených korálok ⌀20 mm, 15 m bavlnenej šnúrky a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48290 |
| Veľkosť | 10 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48354 |
| Veľkosť | 9 x 12cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48364 |
| Veľkosť | 9 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48365 |
| Veľkosť | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 samolepiace vzory, 3 krúžky na kľúče, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorček a zásobník |
| Číslo tovaru | 48370 |
| Prevedenie | AC100 |
| Veľkosť | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | štartovacia sada pre začiatočníkov |
| Číslo tovaru | 48440 |
| Veľkosť | 11,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48560 |
| Veľkosť | 12 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48561 |
| Veľkosť | 18 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | 50 linajkovaných strán, čas výroby diamantov cca 2 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 48562 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)