Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | matne svetlosivé |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 43010-84010 |
| Číslo tovaru | 38460 |
| Prevedenie | matne tmavosivé |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 43030-84010 |
| Číslo tovaru | 38462 |
| Prevedenie | matná biela |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 03000-84010 |
| Číslo tovaru | 38468 |
| Prevedenie | číre so zlatým prieťahom |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | 17050 |
| Číslo tovaru | 38517 |
| Prevedenie | číre so zlatým prieťahom |
| Veľkosť | 9 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | 17050 |
| Číslo tovaru | 38519 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 9 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | 78102 |
| Číslo tovaru | 38523 |
| Prevedenie | krémové |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38795 |
| Prevedenie | zlaté |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38802 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38816 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38837 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38844 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 38847 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 38854 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 38855 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 38862 |
| Prevedenie | bronzové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38871 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-24107) |
| Číslo tovaru | 39311 |
| Prevedenie | perlově zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-77058) |
| Číslo tovaru | 39396 |
| Prevedenie | tyrkysová so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-69266) |
| Číslo tovaru | 39412 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (34010) |
| Číslo tovaru | 39427 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)