Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 5/0 (4,3 - 4,8 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 51338 |
| Prevedenie | matné oranžové |
| Veľkosť | 5/0 (4,3 - 4,8 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 51339 |
| Prevedenie | ružové s listrom |
| Veľkosť | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 51340 |
| Prevedenie | zelené s listrom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51342 |
| Prevedenie | ružové s listrom |
| Veľkosť | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 51345 |
| Prevedenie | číre s ružovým prieťahom |
| Veľkosť | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 51346 |
| Prevedenie | tmavooranžové |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13682 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14347 |
| Prevedenie | transparentné žlté |
| Veľkosť | 10/0 (2,2-2,4 m |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 1350 ks |
| Číslo tovaru | 14365 |
| Prevedenie | transparentné žlté |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 620 ks |
| Číslo tovaru | 14373 |
| Prevedenie | transparentné oranžové |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 620 ks |
| Číslo tovaru | 14374 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 14600 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31187 |
| Prevedenie | tmavofialové |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31188 |
| Prevedenie | biely opál so zlatým simili |
| Veľkosť | 20 mm |
| Kód výrobcu | 01000/98521 |
| Číslo tovaru | 34906 |
| Prevedenie | béžové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 13020 |
| Číslo tovaru | 38381 |
| Prevedenie | matne tmavozelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 53240-84010 |
| Číslo tovaru | 38398 |
| Prevedenie | svetlosivé |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 43010 |
| Číslo tovaru | 38415 |
| Prevedenie | béžové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 13020 |
| Číslo tovaru | 38425 |
| Prevedenie | tmavobéžové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 13080 |
| Číslo tovaru | 38455 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)