Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | svetlozelený mramor |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (54200-14400) |
| Číslo tovaru | 39558 |
| Prevedenie | modré s bielou a čiernou kresbou |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (26307) |
| Číslo tovaru | 39586 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 15x8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 39648 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 15x8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 39649 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 15x8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 39653 |
| Prevedenie | svetlá fialová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 23010 |
| Číslo tovaru | 39977 |
| Prevedenie | matná svetlofialová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 23010-84010 |
| Číslo tovaru | 39978 |
| Prevedenie | matne svetlosivé |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 43010-84010 |
| Číslo tovaru | 39980 |
| Prevedenie | číre |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 00010 |
| Číslo tovaru | 39990 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 70110 |
| Číslo tovaru | 39996 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 70210 |
| Číslo tovaru | 39998 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 70350 |
| Číslo tovaru | 40000 |
| Prevedenie | svetločervená |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90080 |
| Číslo tovaru | 40002 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 60220 |
| Číslo tovaru | 40012 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 60310 |
| Číslo tovaru | 40014 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 30050 |
| Číslo tovaru | 40018 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 23980 |
| Číslo tovaru | 40028 |
| Prevedenie | číre so strieborným pokovovaním |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 00010-27001 |
| Číslo tovaru | 40034 |
| Prevedenie | bronzové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 23980-14415 |
| Číslo tovaru | 40037 |
| Prevedenie | Silver-Lined Aquamarine |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-23 |
| Číslo tovaru | 41539 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)