Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | modré s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21435) |
| Číslo tovaru | 39257 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60040-28101) |
| Číslo tovaru | 39262 |
| Prevedenie | fialové s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (20060-28701) |
| Číslo tovaru | 39269 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23030) |
| Číslo tovaru | 39271 |
| Prevedenie | fialové s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21495) |
| Číslo tovaru | 39273 |
| Prevedenie | krémový mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-14413) |
| Číslo tovaru | 39286 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-70486) |
| Číslo tovaru | 39287 |
| Prevedenie | 24kt zlato |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-MAG01) |
| Číslo tovaru | 39289 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39290 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97487) |
| Číslo tovaru | 39291 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97387) |
| Číslo tovaru | 39292 |
| Prevedenie | zlatohnedá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-90215) |
| Číslo tovaru | 39296 |
| Prevedenie | ružovo-zlatý mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-91011) |
| Číslo tovaru | 39299 |
| Prevedenie | bronzové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-15780) |
| Číslo tovaru | 39300 |
| Prevedenie | hnedá so zlatými a medenými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (10230-27101) |
| Číslo tovaru | 39301 |
| Prevedenie | číre s medeným leskom |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-27101) |
| Číslo tovaru | 39304 |
| Prevedenie | hnedé s bielou a čiernou kresbou |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (26117) |
| Číslo tovaru | 39309 |
| Prevedenie | tmavomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (30330-28701) |
| Číslo tovaru | 39321 |
| Prevedenie | číre s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28101) |
| Číslo tovaru | 39323 |
| Prevedenie | číre so striebornými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-27001) |
| Číslo tovaru | 39325 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)