Trendy jesenná inšpirácia

Štvrtok, 13. október 2022

Dlhé večery a tma, čo padá skôr a skôr priamo nabáda k tvoreniu! Nechajte sa inšpirovať k novým jesenným projektom!

Trendy jesenná inšpirácia

Macramé listy do vázy

Sušené kvety a trávy k jeseni patria, minimálne ako pripomienka leta, ktoré sa už rozlúčilo. Skúste ich vo váze (ktorú je možné mimochodom tiež efektne ozdobiť) doplniť macramé lístočky, ktoré nielen že nikdy neopadajú, ale navyše dodajú vašej váhe punc originality!

Škriatkovia Smrekovci

Korálik, šiška, trocha plsti a fixa - to je všetko, čo potrebujete na vytvorenie roztomilého škriatka Smrekovca. Tvorenie bude baviť hlavne deti, navyše je možné využiť škriatkov aj na učenie a vytvoriť napríklad aj škriatka Smrčka alebo Borovičníka.

Na mesiaci rastú kvety…

…a pretože tam nie je voda, tak sú kvety logicky sušené! Podľa tohto návodu od si môžete behom chvíľky vytvoriť rozkvitnutú dekoráciu do svojho domova.

Listy zaliate v krištáľovej živici

Vyberte si na prechádzke tie najkrajšie lístky a pustite sa do tvorenia z krištáľovej živice. Môžu vzniknúť takéto krásne náušnice z jesenného lístia!

Jesenný veniec

Vytvorte si originálne efektné škandi venček z lyka a korálikov na dvere alebo pokojne do interiéru podľa tohto návodu od Báry Bláhovej.

Zavesený netopier

Niekomu sa na zimu usídlil na povale alebo v pivnici niekomu napríklad v obývačke v rámci Halloweenskej výzdoby. Buď ako buď, toto je asi o niečo tichší spoločník a navyše si ho môžete jednoducho prevesiť inam, pokiaľ budete chcieť.

Listy, ktoré neopadajú

Ušite si z korálikov brošne inšpirované dubovým, brezovým a javorovým lístím. Môžete ich spolu kombinovať alebo nosiť zvlášť a jedným si môžete byť istí – vďaka brožovému mostíku budú pevne držať a neopadajú!

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o svoju tvorbu buď na našom Facebooku alebo na Instagrame, značka #inspiraceodmanumi.

Súvisiace články

Jednoduché vianočné darčeky

Jednoduché vianočné darčeky

Máte veľa ľudí, ktorých chcete obdarovať? Alebo málo času, a napriek tomu by ste radi pod stromček položili niečo vlastnoručne vyrobené? Máme pre vás inšpiráciu na vianočné darčeky, ktorých výroba nie je žiadna veda.

Upcyklované vianočné darčeky

Upcyklované vianočné darčeky

Možno aj vy ste, rovnako ako ja, hromadiči. Kreatívnym dušiam sa to občas stáva, že v rôznych objektoch vidia ďalšie možnosti využitia. Pretože tento téglik sa môže raz hodiť… A tento pohár od uhoriek je tiež veľmi pekný! Často to vedie k tomu, že nám náš tvorivý kútik pučí a pučí do objemov, ktoré už neujdú uštipačným poznámkam ostatných členov rodiny. Ale teraz máme dobrú príležitosť, ako sa zásob zbaviť! Vianoce.

Vyrobte si vianočné dekorácie v škandinávskom štýle

Vyrobte si vianočné dekorácie v škandinávskom štýle

Na tvorenie atmosféry pravých severských Vianoc veru veľa nepotrebujete. Skôr naopak. Kúzlo sa ukrýva v jednoduchosti, surových prírodných materiáloch a jemných decentných farbách. Aj preto si škandinávsky štýl získal veľkú obľubu v mnohých domácnostiach po celom svete. Inšpirujte sa našimi kreatívnymi tipmi na vianočné dekorácie v duchu scandi.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 597+ recenzií - zobraziť všetko

Milan
Pondelok, 28. November 2022

100%

rýchle vybavenie

Katarína
Piatok, 25. November 2022

100%

Rýchle doručenie, kvalitný tovar. Spokojnosť. Ďakujem.

Ĺubomír
Utorok, 22. November 2022

100%

Odporúčam záujemcom.

+ Rýchle jednanie a doručenie

- Neviem o žiadnej