Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Štvrtok, 20. jún 2024

Dotvorte si originálny festivalový outfit, s ktorým budete za hviezdu! Pripravili sme pre vás 5 návodov napríklad na trendy náramky, body chain alebo reťaz na topánku. Prezrite si ich hneď teraz!

Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Korálky podľa Taylor Swift

Vyrobte si trendy náramky so slovami z obľúbených heishi korálikov. Smile? Love? Fearless? Máte nápad na ďalšie slová? Nie je problém, "napísať si" na náramok môžete čokoľvek dokážete zostaviť zo zmesi korálikov s písmenkami alebo si môžete zostaviť niečo špeciálne zo samotných písmenkových korálikov!

Zobrazit celý návod >>>

Retiazka na okuliare

Retiazka na okuliare nie je len dolpniek k outfitu, ale predovšetkým praktický pomocník počas celého festivalového dňa. Tento rok už nebudú žiadne omylom rozšliapnuté alebo stratené okuliare!

Zobrazit celý návod >>>

Body chain z bižutérnej retiazky

Body chain bude vyzerať napríklad cez crop top alebo pod ležérne rozopnutým sakom. Tento trendy doplnok si môžete za pár minút vytvoriť podľa návodu z bižutérnych retiazok a prípadne is ho tiež môžete dozdobiť strapcami, korálkami, perlami alebo čímkoľvek podľa svojej fantázie!

Zobrazit celý návod >>>

Choker z malých korálikov

Obojkové náhrdelníky sú trendom nielen posledných rokov. Skúste si navliecť farebný choker zo sklenených korálikov so zapínaním alebo len ako rad korálikov, ktorý môžete niekoľkokrát omotať okolo krku a zaviazať na roztomilú mašličku. Čo z toho bude vaša voľba?

Zobrazit celý návod >>>

Korálková ozdoba na topánku

Retiazka na topánku z korálikov (alebo tiež boot chain) je originálna ozdoba, s ktorou urobíte parádu na každom festivale! Použiť môžete ako rôznofarebné korálky, tak aj napríklad tmavšie tóny korálok, ktoré sa hodia na festivaly tvrdšej hudby.

Zobrazit celý návod >>>

PRODUKTOVÝ TIP: Nalepovacie kamienky na tvár a nechty

Dolaďte svoj outfit k dokonalosti aj perfektným líčením! Je na vás, či použijete full make-up, ktorý doplníte nalepovacími kamienkami na tvár alebo použijete len tie. Sme si istí, že v oboch prípadoch vám to pristane! :)

PRODUKTOVÝ TIP: Farby na tvár

Ak si nechcete na tvár nič lepiť, potom môžete použiť aj farby na tvár. Tie v našej ponuke spĺňajú najvyššie kozmetické štandardy, sú dermatologicky testované na dobrovoľníkoch s citlivou pokožkou a nie sú testované na zvieratách. Už viete, čo budete maľovať?

Pozrite si aj ďalšie návody na šperky aj dekorácie! Fotonávod vás prevedie tvorbou krok po kroku av sekcii Materiál na výrobu nájdete presne to, čo je k jednotlivým projektom potrebné. Takže nebudete musieť nič ďalšie riešiť a môžete sa pustiť rovno do tvorenia! Návody sú zadarmo, naopak nás veľmi potešia, keď výsledky svojej tvorby, inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame

Súvisiace články

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Zapojte sa do júlovej výzvy, ktorej témou je tvorenie s motívom mora a dovolenky. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

7 DIY návodov na šperky a dekorácie pre dokonalú relaxáciu

7 DIY návodov na šperky a dekorácie pre dokonalú relaxáciu

Objavte relaxačné kúzlo tvorenia! Prinášame vám jednoduché návody na šperky a dekorácie s motívmi relaxácie a meditácie, ktoré si môžete vytvoriť nielen v rámci Týždňa jogy. Na konci článku nájdete aj tipy na darčeky a sady na tvorenie. Vytvorte si vlastné harmonické prostredie pomocou ktorého môžete ľahko dosiahnuť vnútorný pokoj a rovnováhu.

Vytvorte si originálne DIY spomienky na svadbu

Vytvorte si originálne DIY spomienky na svadbu

Prezrite si 5 návodov napríklad na girlande s fotografiami, macramé nástenku alebo roztomilý rámček zo zažehľovacích korálikov na fotografie či polaroidy a pustite sa do spomienkového svadobného tvorenia ešte dnes!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Marie
Streda, 17. Júl 2024

100%

Vše OK dle přání.

Marcela
Utorok, 16. Júl 2024

100%

Vše v pohodě. Velký výběr.

DAGMAR
Pondelok, 15. Júl 2024

100%

SPOKOJENOST