Februárová výzva: Tvorte z korálikov

Streda, 1. február 2023

Nikdy nebola vhodnejšia príležitosť pustiť sa do korálikovania. Neveríte? Vo februári totiž môžete nielen tvoriť z korálikov, ale aj vyhrať až 40 €!

Februárová výzva: Tvorte z korálikov

Milí tvorcovia,

aj vo februári vás vyzývame na tvorenie, ale pozor, zvyšujeme odmenu!

Témou februárovej výzvy sa stáva tvorenie korálikovanie. Pre nás je to trochu srdcovka a vieme, že to isté platí aj pre mnohých z vás!

Aj v rámci tejto výzvy nám môžete ukázať svoje šperky, dekorácie a doplnky. Stačí nám na Facebook alebo Instagram poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Pravidlá nájdete tu.

Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Ako sme zmienili vyššie, pretože máme radosť, že s nami tvoríte a že nám posielate toľko úžasných a inšpiratívnych výtvorov, rozhodli sme sa trochu zmeniť systém odmien. Víťaz mesiaca sa odteraz môže tešiť na poukážku na 40 €, pre druhé miesto máme pripravenú poukážku na 20 € a pre tretie miesto 10 €. Poukazy môžete uplatniť na nákup na našom e-shope alebo v predajni.

A kde hľadať inšpiráciu?

1) V rázcestníku Všetko na korálikovanie a tvorbu šperkov

Či už tvoríte šperky dlhšiu dobu, začínate alebo trebárs tvoríte s deťmi, v našom korálikovom rázcestníku nájdete všetko, čo môžete potrebovať. Okrem korálikov sú tu aj navliekacie materiály, komponenty aj praktické pomôcky, ako sú trebárs ketlovacie kliešte a podobne. A nielen to, nájdete tu aj často kladené otázky, odkazy na niektoré články aj návody. Skrátka tu nájdete pokope všetko, čo potrebujete vedieť, kým sa do korálikovania pustíte.

2) Na našom blogu

Pripravili sme pre vás sériu 6 článkov o tom, ako začať s korálikovaním. Nájdete tu vysvetlené základy týkajúce sa ketlovania, výroby náramkov, náušnicových komponentov a mnoho ďalšieho. Všetky články nájdete tu. A pretože korálikovanie a tvorba šperkov je naozaj obsiahla téma, nedá sa to na blogu zoradiť všetko pod jeden štítok. Ak ale hľadáte inšpiráciu, skúste sa pozrieť trebárs na štítky „Strieborné šperky“, „Mala“, „Minerály“, „Modelovacie kovy“ alebo „Smaltovanie“.

3) V sekcii Návodov a Inšpirácie

Chcete vyrobiť trendy náramok, napríklad z minerálov, náhrdelník, náušnice alebo štýlovú brošňu, ale hľadáte inšpiráciu alebo neviete, ako na to? V sekcii Návodov a inšpirácie nájdete viac než 450 návodov na šperky. Stačí si vľavo hore v „Čo si chcem vyrobiť?“ vybrať, čo má byť výsledkom, a v ďalších filtroch si potom môžete navoliť veľa ďalších možností. Návody sú zadarmo, naopak nás veľmi poteší, keď výsledky svojej tvorby, inšpirované práve sekciou Návodov, označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Vlastnoručne vyrobený šperk poteší aj ako darček. Prezrite si aj sekciu balenia darčekov, kde nájdete škatuľky na šperky aj originálne vrecúška, do ktorých môžete hotový šperk štýlovo zabaliť.

Ak sa budete svojou tvorbou chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, keď fotku označíte #manumivyzva.

 

Súvisiace články

Výzva od Manumi 2023

Výzva od Manumi 2023

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 12 trendy súťažnými výzvami od Manumi!

Novembrová výzva: tvorte vianočné ozdoby

Novembrová výzva: tvorte vianočné ozdoby

Nikdy nebola vhodnejšia príležitosť pustiť sa do tvorenia vianočných ozdôb a dekorácií. Neveríte? V novembri totiž môžete nielen tvoriť, ale aj vyhrať až 40 €!

Októbrová výzva: tvorte mydlá

Októbrová výzva: tvorte mydlá

Zapojte sa do októbrovej tvorivej výzvy! Tvorte mydlá, pochváľte sa výsledkom a vyhrajte až 40 €!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Miroslava
Piatok, 23. Február 2024

100%

Z celkového nákupu za 3.300Kč, po odečtení dárkových poukazů v hodnotě 3000,-Kč, nedosáhnete na poštovné zdarma. Takže kupovat dárkové poukazy je NEVÝHODNÉ.

Iveta
Štvrtok, 22. Február 2024

100%

spokojnosť skvelá komunikácia kvalitný tovar a rýchle dodanie

+ spokojnosť

Daniela
Utorok, 20. Február 2024

100%

Já na Manumi nakupuju moc ráda. Obchod doporučuji.