Februárová výzva: Tvorte z korálikov

Streda, 1. február 2023

Nikdy nebola vhodnejšia príležitosť pustiť sa do korálikovania. Neveríte? Vo februári totiž môžete nielen tvoriť z korálikov, ale aj vyhrať až 40 €!

Februárová výzva: Tvorte z korálikov

Milí tvorcovia,

aj vo februári vás vyzývame na tvorenie, ale pozor, zvyšujeme odmenu!

Témou februárovej výzvy sa stáva tvorenie korálikovanie. Pre nás je to trochu srdcovka a vieme, že to isté platí aj pre mnohých z vás!

Aj v rámci tejto výzvy nám môžete ukázať svoje šperky, dekorácie a doplnky. Stačí nám na Facebook alebo Instagram poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Pravidlá nájdete tu.

Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Ako sme zmienili vyššie, pretože máme radosť, že s nami tvoríte a že nám posielate toľko úžasných a inšpiratívnych výtvorov, rozhodli sme sa trochu zmeniť systém odmien. Víťaz mesiaca sa odteraz môže tešiť na poukážku na 40 €, pre druhé miesto máme pripravenú poukážku na 20 € a pre tretie miesto 10 €. Poukazy môžete uplatniť na nákup na našom e-shope alebo v predajni.

A kde hľadať inšpiráciu?

1) V rázcestníku Všetko na korálikovanie a tvorbu šperkov

Či už tvoríte šperky dlhšiu dobu, začínate alebo trebárs tvoríte s deťmi, v našom korálikovom rázcestníku nájdete všetko, čo môžete potrebovať. Okrem korálikov sú tu aj navliekacie materiály, komponenty aj praktické pomôcky, ako sú trebárs ketlovacie kliešte a podobne. A nielen to, nájdete tu aj často kladené otázky, odkazy na niektoré články aj návody. Skrátka tu nájdete pokope všetko, čo potrebujete vedieť, kým sa do korálikovania pustíte.

2) Na našom blogu

Pripravili sme pre vás sériu 6 článkov o tom, ako začať s korálikovaním. Nájdete tu vysvetlené základy týkajúce sa ketlovania, výroby náramkov, náušnicových komponentov a mnoho ďalšieho. Všetky články nájdete tu. A pretože korálikovanie a tvorba šperkov je naozaj obsiahla téma, nedá sa to na blogu zoradiť všetko pod jeden štítok. Ak ale hľadáte inšpiráciu, skúste sa pozrieť trebárs na štítky „Strieborné šperky“, „Mala“, „Minerály“, „Modelovacie kovy“ alebo „Smaltovanie“.

3) V sekcii Návodov a Inšpirácie

Chcete vyrobiť trendy náramok, napríklad z minerálov, náhrdelník, náušnice alebo štýlovú brošňu, ale hľadáte inšpiráciu alebo neviete, ako na to? V sekcii Návodov a inšpirácie nájdete viac než 450 návodov na šperky. Stačí si vľavo hore v „Čo si chcem vyrobiť?“ vybrať, čo má byť výsledkom, a v ďalších filtroch si potom môžete navoliť veľa ďalších možností. Návody sú zadarmo, naopak nás veľmi poteší, keď výsledky svojej tvorby, inšpirované práve sekciou Návodov, označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Vlastnoručne vyrobený šperk poteší aj ako darček. Prezrite si aj sekciu balenia darčekov, kde nájdete škatuľky na šperky aj originálne vrecúška, do ktorých môžete hotový šperk štýlovo zabaliť.

Ak sa budete svojou tvorbou chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, keď fotku označíte #manumivyzva.

 

Súvisiace články

Aprílová výzva: Tvorte s deťmi

Aprílová výzva: Tvorte s deťmi

Zapojte sa do aprílovej tvorivej výzvy! Tvorte s deťmi, pochváľte sa výsledkom a vyhrajte až 40 €!

Marcová výzva: Tvorte sviečky

Marcová výzva: Tvorte sviečky

Marec, za pec zalez, vosk roztop a sviečku vyrob! Nadchnite sa aj vy pre výrobu sviečok, súťažte s nami v marci a vyhrajte až 1 000 Kč!

Januárová výzva: Tvorte z Jesmonite

Januárová výzva: Tvorte z Jesmonite

S novým rokom prichádza aj nový rad výziev. V januári budeme tvoriť s Jesmonite a dúfame, že sa vám výzva bude páčiť.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 701+ recenzií - zobraziť všetko

Eva
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Super rýchle dodanie

Hana
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Rychlá a bezproblémová objednávka, doporučuji.

Ludmila
Piatok, 31. Marec 2023

100%

Rychle vyřízená objednávka

+ Rychlost vyřízení, ochotná prodavačka