7 návodov pre šťastie

Sobota, 18. marec 2023

Šťastie sa síce vytvoriť nedá, ale navodiť si pocit šťastia pri tvorení, to ide jedna radosť! Inšpirujte sa v tomto článku a prezrite si návody na šperky, tácku, prianie aj štýlovú podložku pod šálku s motívmi šťastia.

7 návodov pre šťastie

Aha, púpava – fúkni do nej a niečo si želaj!

Kombinovanie rôznych techník nás baví! Tak nejako vznikla aj táto tácka z Jesmonite s motívom rozfúkaných púpav. Tie sme vystrihli zo scrapbookového papiera a aby sa to všetko pekne lesklo a zároveň sa papier nezničil, zaliali sme tácku vrstvou krištáľovej živice.

Prívesok na kľúče so štvorlístkom

Keď ste boli na lúke hľadať púpavy, našli ste tam aj štvorlístok? Paráda, to je skvelá príležitosť vyskúšať si tvorenie z krištáľovej živice. Štvorlístok po vylisovaní môžete zaliať do špeciálneho lôžka a vytvoriť tak originálny prívesok na kľúče.

Náramok plný energie a šťastia

O slnečnom kameni sa hovorí, že je vďaka svojej slnečnej energii ideálnym kryštálom na dobrú náladu a dodanie energie. No a keď sa k tomu pridá prívesok v tvare štvorlístka, tak je to neodolateľná kombinácia na privolanie šťastia do života. Návod na výrobu tohto náramku zo slnečného kameňa nájdete tu.

Slonia dávka šťastia

Okrem štvorlístkov máme v ponuke aj ďalšie symboly šťastia, ako je trebárs prívesok so slonom od TierraCast. Krásne vyzerá napríklad na náramku v kombinácii so zlatým živcom a rudrakshou, doplnený štýlovým strapcom. A ak by vás zaujímali aj ďalšie symboly zvierat, ktoré podľa legiend prinášajú šťastie, v tomto článku ich nájdete ďalších 9!

Náušnice so štvorlístkom a malachitom

V jednoduchosti je krása a presne také sú aj tieto náušnice so spájacím dielom v tvare štvorlístka a s krásne zeleným malachitovým korálikom.

Prianie s glitterovými štvorlístkami

Vytvorte originálne prianie so štvorlístkami, ktoré sú zložené zo srdiečkových výsekov. Môžete ich vystrihnúť buď z glitterových papierov alebo z decentnejších scrapbookových papierov a nezabudnite ich doplniť nejakým textom priamo od srdca (mimochodom, môžete vyskúšať písanie kaligrafickým perom).

Štvorlístková podložka pod šálku z macramé

Nemať na stole pod hrnčekom alebo pohárom „koliesko“, to je snáď šťastie samé osebe. Tieto štýlové tanieriky z macramé od našej autorky Ivči teda šťastie do domu zaručene prinesú!

Všetky návody sú zdarma a veľmi nás poteší, ak výsledky svojej tvorby inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Ak sa budete svojou tvorbou chváliť na Facebooku alebo na Instagrame, poteší nás, keď fotku označíte #inspiraciaodmanumi.

 

Súvisiace články

Hopsajúca ušatá inšpirácia

Hopsajúca ušatá inšpirácia

Vyrobte si originálne ušaté dekorácie s motívmi veľkonočných zajačikov!

Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Veľká noc je už za rohom a čaká tam spolu s jarou… Privolajte ich hravým veľkonočným tvorením z papiera, macramé alebo upcykláciou!

Koráliková výzva: rozhovor s Tamarchi

Koráliková výzva: rozhovor s Tamarchi

Prečítajte si rozhovor s autorkou mnohých šperkov z našej sekcie Návodov a inšpirácie Tamarou. Rozprávali sme sa okrem iného aj o tom, ako s tvorbou sama začala, kde hľadá inšpiráciu alebo čo by odkázala tým, ktorí by chceli začať.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 701+ recenzií - zobraziť všetko

Eva
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Super rýchle dodanie

Hana
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Rychlá a bezproblémová objednávka, doporučuji.

Ludmila
Piatok, 31. Marec 2023

100%

Rychle vyřízená objednávka

+ Rychlost vyřízení, ochotná prodavačka