Autorské šperky LavArt

Autorské šperky LavArt

Základy a najčastejšie otázky

LavArt je malé české dizajnové štúdio venujúce sa výrobe originálnych šperkov, ktoré sú nielen štýlovým doplnkom, ale aj umeleckým dielom a životným amuletom. Ide o originálne autorské návrhy vychádzajúce zo súčasných trendov. Okrem jedinečného dizajnu sa šperky značky LavArt môžu pýšiť aj skvelou kvalitou. Všetky strieborné komponenty, vrátane spájacích dielov, sú vyrobené zo striebra Ag 925/1000.

Z čoho sú LavArt šperky vyrobené?

Všetky strieborné komponenty, vrátane spájacích dielov a strieborných častí na shamballa šnúrke, sú vyrobené z kvalitného striebra Ag 925/1000.

Ako sa o šperky LavArt starať?

Pretože ide o šperky so striebornými komponentmi, je potrebné sa o ne priebežne starať, aby vám vydržali čo najdlhšie krásne. Odporúčame vám na čistenie používať kozmetiku Connoisseurs. Veľa rád a tipov, ako sa o strieborné šperky správne starať, sme spísali aj do tohto špecializovaného článku.

Odkiaľ sú LavArt šperky?

Ide o lokálnu českú výrobu vychádzajúcu z návrhov malého dizajnového štúdia, viac si o ňom môžete prečítať tu.

Ako dostanem náramok zabalený?
Náramok vám príde bezpečne uložený v organzovom vrecúšku a na originálnej LavArt kartičke, kam môžete napísať trebárs venovanie, ak máte v pláne náramok darovať.
Môžem si náramok kúpiť aj v predajni?
Áno, aj v predajni nájdete náramky v darčekovom balení.
Je náramok univerzálny alebo si môžem zvoliť veľkosť?
Dá sa povedať, že áno, aj keď náramok predávame len v jednej veľkosti! :-) Vďaka predlžovacej retiazke môže náramok pohodlne nosiť každý, kto má obvod ruky zhruba od 15 cm do 19 cm.


Overené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Jitka
Neděle, 10. December 2023

100%

Velký výběr dobré ceny.

Patricie
Sobota, 9. December 2023

100%

Rychle doručení, jsem spokojena se vším

Miloslava
Sobota, 9. December 2023

100%

rychlost dodání objednávky