Všetko pre náramky a náhrdelíky Boho

Všetko pre náramky a náhrdelíky Boho

Video: Ako na tvorbu boho náramkov

Základy a najčastejšie otázky

Boho náramky a náhrdelníky sú pre vás tie pravé doplnky, ak milujete originalitu a nebojíte sa pracovať s rôznymi farbami a vzormi. Na štýle Boho Chic je najlepšie to, že môžete úplne popustiť uzdu svojej fantázii. Kombinovať môžete rôzne koráliky, strapce aj prívesky, ktoré môžu symbolizovať vašu životnú filozofiu. Boho Chic do seba spája niekoľko rôznych štýlov, keďže hlavným cieľom je cítiť sa svoja. Môžete tak prepojiť jednoduché vrstvené náramky na Shamballa šnúre či na elastomere napríklad s kombináciou minerálov, exotických drevených korálikov so striebornými spájacími dielmi alebo s príveskami. Nezabudnite sa pozrieť do sekcie TierraCast príveskov a korálikov, v ktorej sme pre vás pripravili novinky ako stvorené na trend Boho! Vytvoriť si môžete nielen náhrdelníky a náramky, ale tiež šperky, ako sú čelenky do vlasov a ozdoby na nohu, ktoré budú skvele dopĺňať váš letný outfit.

 

Ako si spočítam, koľko korálikov potrebujem na náramok alebo náhrdelník?

Najlepší spôsob, ako zistiť požadovanú dĺžku náramku, je odmerať si obvod ruky omotaním povrázku a ten potom zmerať. Výslednú dĺžku v cm už stačí len vydeliť priemerom korálikov (tiež v cm), z ktorých budete náramok navliekať. Pozor, koráliky z prírodných minerálov môžu mať drobné veľkostné odchýlky, preto si radšej vždy prikúpte niekoľko korálikov navyše.

Aký navliekací materiál mám použiť a ako ho správne zakončím?

Boho v sebe spája niekoľko štýlov, podľa ktorých si môžete vybrať aj navliekací materiál. Ak si chcete vytvoriť náramok, ktorý sa ľahko navlieka aj dáva dole, bude pre vás ideálne pracovať s elastomerom. Nie je síce tak elastický ako elastická lycra, ale nevyťahá sa a ukončiť ho môžete obyčajnými uzlíkmi. Tie musia byť minimálne tri, pokojne ale aj štyri alebo päť. Uzlíky je dobré tvoriť vždy protismerne, aby sa do seba jednotlivé uzlíky pri ich uťahovaní pevne zakliesnili. Výsledný uzlík potom schováte do najbližšieho korálika. Ak chcete, aby váš náramok bol skôr decentný, môžete použiť nylónovú Shamballa šnúru, ktorú môžete ľahko spliesť, alebo si vybrať z hotových Shamballa základov. Pre luxusnejší vzhľad zvoľte nylónové lanko alebo retiazku. Vybrať si môžete aj zo strieborných retiazok, pozlátených 24kt žltým a 18kt ružovým zlatom. Ak nebudete pracovať s hotovými retiazkami so záponkou, nezabudnite pre prácu s metrážovou retiazkou na ketlovacie kliešte.

Ako na náramok pripevním ozdobné spájacie komponenty a ako ich vyberať?

Ozdobné spájacie komponenty ľahko ukotvíte pomocou uzlíkov v prípade, že ste si vybrali nylónovú Shamballa šnúru alebo kožené remienky, a pomocou spájacích krúžkov v prípade retiazok a hotových Shamballa náramkov. Pozor, ozdobné spájacie diely nie sú kompatibilné s elastickými navliekacími materiálmi. Vybrať si môžete z niekoľkých desiatok štýlov, ktoré ponúkame v striebre a v striebre pozlátenom 24-karátovým zlatom a 18-karátovým ružovým zlatom. Najnovšie tiež ponúkame mnoho krásnych príveskov a korálikov ako stvorených pre Boho trend v sekcii TierraCast.

Čím môžem náramok dozdobiť?

Pri Boho šperkoch sa skutočne nekladú žiadne obmedzenia. Kombinujte prívesky, kovové koráliky, ozdobné medzidiely v striebornej, zlatej a rose gold farbe s rokajlovými korálikmi, so stláčanými korálikmi alebo napríklad so sklenenými korálikmi vo farbách siedmich čakier. Boho môžete vytvoriť ako z prírodných materiálov, ako sú drevené koráliky, tak z luxusných Swarovski korálikov. Použiť môžete aj kryštále a prívesky Swarovski, ktoré vlepíte do ozdobných lôžok, ktoré ponúkame dokonca priamo od Swarovski. Ak budete náramok zdobiť príveskami, je potrebné si skontrolovať, či má uvedený ozdobný element pevné očko, alebo či má očko otvorené, prípadne žiadne, a môže byť na náramok umiestnený dodatočne až po jeho navlečení a ukončení pomocou spájacích alebo vodiacich krúžkov.

Začínate? Pozrite sa do poradne


Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Dana
Neděle, 26. Máj 2024

100%

Vždy velmi spokojena

Vlasta
Štvrtok, 23. Máj 2024

100%

Spolehlivé

Ivana
Piatok, 17. Máj 2024

100%

V tomto obchodě nakupuji pravidelně. Dělám náramky se stříbrnými korálky a přívěsky a tady mají jak široký výběr, tak i skvělé ceny.

+ velký výběr

+dobré ceny

+rychlé doručení