>>>AKCIA: Zľava 10 % na prírodné materiály platí iba tento týždeň - zľavový kód TYDENZEME<<<
Zatvoriť
Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťZlatá a strieborná farba neodmysliteľne patrí k Vianociam a vianočnému obdobiu. Trblieta sa na ozdobách na stromčeku aj na iných dekoráciách a všetkým večierkom a večerám dodáva punc luxusu a elegancie. Preto sme sa rozhodli medzi striebornou a zlatou nedeľou od 15. do 18. 12. 2025, zlacniť všetko strieborné a zlaté o 10 %. V zľave nájdete strieborné a zlaté korálky, komponenty, farby, priadze a ďalšie kreatívne nevyhnutnosti! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené, balenie. Tak nech sa všetko leskne a blyští v strieborných a zlatých tónoch!
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 14 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46348 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 18 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46349 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe zlata |
| Veľkosť | 14 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46351 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe zlata |
| Veľkosť | 18 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46352 |
| Prevedenie | strieborné/farebné |
| Veľkosť | cca 2 - 6 mm |
| Hmotnost | 10 g |
| Doplňujúce informácie | farba sa mení v odlesku svetla |
| Číslo tovaru | 46422 |
| Prevedenie | strieborno-červené s pruhmi |
| Veľkosť | 10 m x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | samolepiace pásky |
| Číslo tovaru | 46500 |
| Prevedenie | zlato-biele s bodkami |
| Veľkosť | 10 m x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | samolepiace pásky |
| Číslo tovaru | 46503 |
| Prevedenie | postriebrené Ag 999/1000 |
| Veľkosť | 31 x 13 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 47278 |
| Prevedenie | postriebrené Ag 999/1000 |
| Veľkosť | 20 x 9 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 47284 |
| Prevedenie | vo farbe striebra |
| Veľkosť | ø 5,3 cm |
| Doplňujúce informácie | délka hrotu pod držákem 3cm, nad 1,5cm |
| Číslo tovaru | 47429 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | ø 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | délka hrotu pod držákem 4,5cm, nad 2,5cm |
| Číslo tovaru | 47430 |
| Prevedenie | striebro, Crystal AB |
| Veľkosť | 5 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 47621 |
| Prevedenie | v zlatej farbe, Crystal |
| Veľkosť | 7 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 47673 |
| Prevedenie | vo farbe striebra |
| Veľkosť | 25mm x 3m |
| Číslo tovaru | 47726 |
| Prevedenie | biele s hviezdami |
| Veľkosť | 25mm x 3m |
| Číslo tovaru | 47727 |
| Prevedenie | biela so strieborným vláknom |
| Veľkosť | 40mm x 2m |
| Číslo tovaru | 47728 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)