Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťZlatá a strieborná farba neodmysliteľne patrí k Vianociam a vianočnému obdobiu. Trblieta sa na ozdobách na stromčeku aj na iných dekoráciách a všetkým večierkom a večerám dodáva punc luxusu a elegancie. Preto sme sa rozhodli medzi striebornou a zlatou nedeľou od 15. do 18. 12. 2025, zlacniť všetko strieborné a zlaté o 10 %. V zľave nájdete strieborné a zlaté korálky, komponenty, farby, priadze a ďalšie kreatívne nevyhnutnosti! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené, balenie. Tak nech sa všetko leskne a blyští v strieborných a zlatých tónoch!
| Prevedenie | zlatozelená |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-69270) |
| Číslo tovaru | 39474 |
| Prevedenie | ródiová povrchová úprava |
| Veľkosť | 10 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňujúce informácie | kompatibilné s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo tovaru | 10901 |
| Prevedenie | ródiová povrchová úprava |
| Veľkosť | 12 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňujúce informácie | kompatibilné s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo tovaru | 10902 |
| Prevedenie | ródiová povrchová úprava |
| Veľkosť | 14 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňujúce informácie | kompatibilné s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo tovaru | 10903 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 7 mm |
| Doplňujúce informácie | šírka lôžka 0,7 cm |
| Číslo tovaru | 11298 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 6 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11328 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe zlata |
| Veľkosť | 6 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11334 |
| Prevedenie | strieborná galvanizácia |
| Veľkosť | 7 cm/ ø 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11443 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 10 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11480 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe zlata |
| Veľkosť | 10 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11502 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe zlata |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Číslo tovaru | 21532 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Číslo tovaru | 22396 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,1 mm |
| Číslo tovaru | 22397 |
| Prevedenie | starostriebro |
| Veľkosť | 24 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 24977 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 12 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 27616 |
| Veľkosť | 5 x 3,5 mm |
| Hmotnost | 0,25 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Číslo tovaru | 29564 |
| Veľkosť | šířka 2 mm |
| Hmotnost | 3,98 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Číslo tovaru | 29646 |
| Veľkosť | 18 x 12 mm |
| Hmotnost | 0,71 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Číslo tovaru | 29790 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)