Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťZlatá a strieborná farba neodmysliteľne patrí k Vianociam a vianočnému obdobiu. Trblieta sa na ozdobách na stromčeku aj na iných dekoráciách a všetkým večierkom a večerám dodáva punc luxusu a elegancie. Preto sme sa rozhodli medzi striebornou a zlatou nedeľou od 15. do 18. 12. 2025, zlacniť všetko strieborné a zlaté o 10 %. V zľave nájdete strieborné a zlaté korálky, komponenty, farby, priadze a ďalšie kreatívne nevyhnutnosti! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené, balenie. Tak nech sa všetko leskne a blyští v strieborných a zlatých tónoch!
| Prevedenie | Crystal Aurum |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45286 |
| Prevedenie | Crystal Labrador |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45290 |
| Prevedenie | Jet Hematite |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45298 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 20 ml |
| Doplňujúce informácie | farba svietiaca v tme |
| Číslo tovaru | 45688 |
| Prevedenie | zlatá farba |
| Veľkosť | 23 cm |
| Doplňujúce informácie | hrúbka rámu 3 mm |
| Číslo tovaru | 45791 |
| Prevedenie | zlatá farba |
| Veľkosť | 20 cm |
| Doplňujúce informácie | hrúbka rámu 3 mm |
| Číslo tovaru | 45792 |
| Prevedenie | zlatá farba |
| Veľkosť | 20 cm |
| Doplňujúce informácie | hrúbka rámu 3 mm |
| Číslo tovaru | 45794 |
| Prevedenie | zlatá farba |
| Veľkosť | 20 cm |
| Doplňujúce informácie | hrúbka rámu 3 mm |
| Číslo tovaru | 45795 |
| Prevedenie | zlatá farba |
| Veľkosť | 20 cm |
| Doplňujúce informácie | hrúbka rámu 3 mm |
| Číslo tovaru | 45797 |
| Prevedenie | kovové |
| Veľkosť | 95 x 133 mm |
| Číslo tovaru | 45963 |
| Prevedenie | kovové |
| Veľkosť | 120 x 100 mm |
| Číslo tovaru | 45965 |
| Prevedenie | kovové |
| Veľkosť | 47 x 47 mm |
| Číslo tovaru | 45967 |
| Prevedenie | kovové |
| Veľkosť | 32 x 58 mm |
| Číslo tovaru | 45969 |
| Prevedenie | kovové |
| Doplňujúce informácie | veľkosti sú 120 x 110, 82 x 79 a 53 x 51 mm |
| Číslo tovaru | 45989 |
| Prevedenie | prírodný s vláknom vo farbe striebra |
| Veľkosť | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka návinu je 20 m |
| Číslo tovaru | 46069 |
| Prevedenie | kovové |
| Veľkosť | 115 × 135 mm |
| Číslo tovaru | 46290 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 6 x 3 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46335 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 7 x 3 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46338 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe zlata |
| Veľkosť | 7 x 3 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46340 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 14 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46348 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)