Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43790 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43791 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43792 |
| Prevedenie | svetlotyrkysové |
| Veľkosť | 32x17,5x9 mm |
| Číslo tovaru | 43798 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43802 |
| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43810 |
| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 33,5 mm |
| Číslo tovaru | 43815 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 24 x 22 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 43864 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43874 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43875 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43876 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 130x85 mm |
| Doplňujúce informácie | na opakované použitie |
| Číslo tovaru | 44156 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44315 |
| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44316 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 80 x 55 x 12 mm |
| Šírka prieťahu | 6 mm |
| Číslo tovaru | 44327 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 80 x 55 x 12 mm |
| Šírka prieťahu | 6 mm |
| Číslo tovaru | 44328 |
| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 105 x 66 x 50 mm |
| Číslo tovaru | 44345 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44594 |
| Prevedenie | Light Sapphire |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44669 |
| Prevedenie | Montana |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44670 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)