Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | mentolová |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-29569) |
| Číslo tovaru | 39407 |
| Prevedenie | tyrkysový mramor |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (63150-86800) |
| Číslo tovaru | 39411 |
| Prevedenie | kovové |
| Veľkosť | 13,5 cm |
| Číslo tovaru | 47936 |
| Prevedenie | kovové |
| Veľkosť | 13,5 cm |
| Číslo tovaru | 47937 |
| Veľkosť | 0,45 mm |
| Číslo tovaru | 11730 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 14600 |
| Prevedenie | modrý plast s flitrami |
| Veľkosť | 38x38x33 mm |
| Číslo tovaru | 32677 |
| Prevedenie | čierne s vrchným dekorom |
| Veľkosť | 20 mm |
| Kód výrobcu | 23980/22001 |
| Číslo tovaru | 34958 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38975 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38976 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 100 - 185 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka je bez spájacieho dielu |
| Číslo tovaru | 39049 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 140 - 270 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka je bez spájacieho dielu |
| Číslo tovaru | 39058 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 1,5 mm |
| Objem | 1,5mm /3m ml |
| Číslo tovaru | 39088 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 2 mm |
| Číslo tovaru | 39102 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 2 mm |
| Číslo tovaru | 39103 |
| Prevedenie | tyrkysová so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-69266) |
| Číslo tovaru | 39412 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (34010) |
| Číslo tovaru | 39427 |
| Prevedenie | modré s bielou a čiernou kresbou |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (26307) |
| Číslo tovaru | 39586 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 60220 |
| Číslo tovaru | 40012 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 60220-28701 |
| Číslo tovaru | 40013 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)