Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťFebruárovej nálade vládne láska ak tej neodmysliteľne patrí aj červená a ružová farba. A preto sme sa rozhodli od 16. do 26. februára zlacniť všetky červené a ružové korálky, komponenty, farby, priadze aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. ❤️
| Prevedenie | svetločervené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90080-28701 |
| Číslo tovaru | 40003 |
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90090-28701 |
| Číslo tovaru | 40005 |
| Prevedenie | tmavočervené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90110-28701 |
| Číslo tovaru | 40007 |
| Prevedenie | Ag 925/1000, 18kt rose gold |
| Veľkosť | 14 mm |
| Hmotnost | 0,5800 g |
| Povrchová úprava | pozlátené 18K ružovým zlatom |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 40247 |
| Prevedenie | Silver-Lined Light Siam Ruby |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-25 |
| Číslo tovaru | 41513 |
| Prevedenie | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF553F |
| Číslo tovaru | 41634 |
| Prevedenie | Luminous Neon Salmon |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-803 |
| Číslo tovaru | 41649 |
| Prevedenie | Opaque Sunset Orange |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-50 |
| Číslo tovaru | 41651 |
| Prevedenie | Silver-Lined Siam Ruby |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-25B |
| Číslo tovaru | 41660 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-5F |
| Číslo tovaru | 41662 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Cherry |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-125 |
| Číslo tovaru | 41667 |
| Prevedenie | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-421 |
| Číslo tovaru | 41791 |
| Prevedenie | Ceylon Frosted Innocent Pink |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-145F |
| Číslo tovaru | 41866 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Cherry |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-45AF |
| Číslo tovaru | 41880 |
| Prevedenie | Gold-Lustered African Sunset |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-329 |
| Číslo tovaru | 41940 |
| Prevedenie | Inside-Color Siam/Light Topaz-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-798 |
| Číslo tovaru | 41995 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-5F |
| Číslo tovaru | 41996 |
| Prevedenie | vo farbe ružového zlata |
| Veľkosť | 17 x 8 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 42082 |
| Prevedenie | pozlátené 24kt zlatom |
| Veľkosť | 19 x 13 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 43062 |
| Prevedenie | pozlátené 24kt zlatom |
| Veľkosť | 28 x 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 43064 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)