Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťJanuárovej výzve vládne biela farba, preto sme sa rozhodli v týždni od 17. do 23. januára zlacniť všetky biele koráliky, komponenty, farby a ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zlacnené balenia. Vytvorte si biely šperk alebo dekoráciu a nezabudnite sa zapojiť do našej #vyzvaodkoralok! Inšpiráciu a pravidlá nájdete v našom článku alebo si môžete prečítať niečo o psychológii bielej farby tu.
| Prevedenie | biele s čiernym písmenom |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43680 |
| Prevedenie | biele s čiernym písmenom |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43681 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43783 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 32x17,5x9 mm |
| Číslo tovaru | 43797 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 33,5 mm |
| Číslo tovaru | 43811 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44308 |
| Prevedenie | White Opal |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45140 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 25-50 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45626 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45638 |
| Prevedenie | prírodné dofarbované |
| Veľkosť | 100 x 140 mm |
| Doplňujúce informácie | mix bielych a žltých kvetov so zelenými lístkami |
| Číslo tovaru | 46357 |
| Prevedenie | zlato-biele s bodkami |
| Veľkosť | 10 m x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | samolepiace pásky |
| Číslo tovaru | 46503 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | ø 45 mm |
| Doplňujúce informácie | priemer otvoru pre žiarovku je 42 mm |
| Číslo tovaru | 46634 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 10 cm |
| Doplňujúce informácie | priemer otvoru pre žiarovku je 42 mm |
| Číslo tovaru | 46635 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 15 cm |
| Doplňujúce informácie | priemer otvoru pre žiarovku je 42 mm |
| Číslo tovaru | 46636 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Doplňujúce informácie | priemer otvoru pre žiarovku je 42 mm |
| Číslo tovaru | 46641 |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46923 |
| Prevedenie | žltobiele |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46924 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 30 x 40 x 1,6 cm |
| Doplňujúce informácie | 4x natierané plátno s gramážou 330g/m² |
| Číslo tovaru | 47334 |
| Prevedenie | biele so srdiečkami |
| Veľkosť | 25mm x 3m |
| Číslo tovaru | 47734 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)