Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťJanuárovej výzve vládne biela farba, preto sme sa rozhodli v týždni od 17. do 23. januára zlacniť všetky biele koráliky, komponenty, farby a ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zlacnené balenia. Vytvorte si biely šperk alebo dekoráciu a nezabudnite sa zapojiť do našej #vyzvaodkoralok! Inšpiráciu a pravidlá nájdete v našom článku alebo si môžete prečítať niečo o psychológii bielej farby tu.
| Prevedenie | biele, perleťové |
| Veľkosť | 70 x 85 mm |
| Objem | 210 ml |
| Doplňujúce informácie | s kovovým viečkom |
| Číslo tovaru | 48242 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Číslo tovaru | 48517 |
| Prevedenie | (105) Titan White |
| Objem | 120 ml |
| Doplňujúce informácie | ideálne na maľovanie na plátno, drevo alebo papier |
| Číslo tovaru | 49873 |
| Prevedenie | (104) Zinc White |
| Objem | 250 ml |
| Doplňujúce informácie | ideálne na maľovanie na plátno, drevo alebo papier |
| Číslo tovaru | 49911 |
| Prevedenie | biele |
| Materiál | běžný kov |
| Doplňujúce informácie | šírka čelenky je 5 mm |
| Číslo tovaru | 50376 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 24 x 240 mm |
| Doplňujúce informácie | doba horenia 1 sviečky je cca 7,5 hodiny |
| Číslo tovaru | 50450 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 70 x 200 mm |
| Doplňujúce informácie | doba horenia 1 sviečky je cca 84 hodín |
| Číslo tovaru | 50451 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)