Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťJanuárovej výzve vládne biela farba, preto sme sa rozhodli v týždni od 17. do 23. januára zlacniť všetky biele koráliky, komponenty, farby a ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zlacnené balenia. Vytvorte si biely šperk alebo dekoráciu a nezabudnite sa zapojiť do našej #vyzvaodkoralok! Inšpiráciu a pravidlá nájdete v našom článku alebo si môžete prečítať niečo o psychológii bielej farby tu.
| Prevedenie | biele s kvetovaným vzorom |
| Veľkosť | 63x63x25 mm |
| Číslo tovaru | 32654 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 36,5 x 32,5 x 4 cm |
| Doplňujúce informácie | so 4 kovovými záchytmi na papier |
| Číslo tovaru | 47230 |
| Prevedenie | hnedá a biela |
| Veľkosť | 10,5 x 10,5 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje dve keramické misky, väčšiu na vonné vosky, menšiu na sviečku a drevený podstavec z dvoch dielov v tvare U |
| Číslo tovaru | 49545 |
| Veľkosť | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 41394 |
| Veľkosť | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 41406 |
| Veľkosť | 0,98 mm |
| Číslo tovaru | 41418 |
| Prevedenie | biely opál so zlatým simili |
| Veľkosť | 20 mm |
| Kód výrobcu | 01000/98521 |
| Číslo tovaru | 34906 |
| Prevedenie | hedvábí a tvrzený plast |
| Veľkosť | 4 - 5 cm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Číslo tovaru | 37930 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 03000 |
| Číslo tovaru | 38467 |
| Prevedenie | matná biela |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 03000-84010 |
| Číslo tovaru | 38468 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38911 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38915 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 14 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38916 |
| Prevedenie | Matte-Color Opaque-Rainbow White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-761 |
| Číslo tovaru | 41841 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-PF21F |
| Číslo tovaru | 41842 |
| Prevedenie | pozlátené 24kt zlatom |
| Veľkosť | 11 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 43040 |
| Prevedenie | pozlátené 24kt zlatom |
| Veľkosť | 17 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 43058 |
| Prevedenie | pozlátené 24kt zlatom |
| Veľkosť | 19 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 43068 |
| Prevedenie | pozlátené 24kt zlatom |
| Veľkosť | 19 x 13 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 43082 |
| Prevedenie | biele s čiernym písmenom |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43674 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)