Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Hmotnost | 750 + 375 g |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 750 g oleje a 375 g aktivátoru (tvrdidla) |
| Číslo tovaru | 51385 |
| Hmotnost | 1 000 + 500 g |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 1 000 g oleje a 500 g aktivátoru (tvrdidla) |
| Číslo tovaru | 51386 |
| Prevedenie | perlovo biele |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51387 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51388 |
| Prevedenie | broskyňová farba |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51389 |
| Prevedenie | oranžové |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51390 |
| Prevedenie | ružové |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51391 |
| Prevedenie | červené |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51392 |
| Prevedenie | fialové |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51393 |
| Prevedenie | levanduľové fialové |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51394 |
| Prevedenie | modré |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51395 |
| Prevedenie | zelené |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51396 |
| Prevedenie | hnědé |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51397 |
| Prevedenie | v barvě antracitu |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51398 |
| Prevedenie | žlté |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo tovaru | 51399 |
| Prevedenie | biele |
| Objem | 20 ml |
| Číslo tovaru | 51400 |
| Prevedenie | žlté |
| Objem | 20 ml |
| Číslo tovaru | 51401 |
| Prevedenie | ružové |
| Objem | 20 ml |
| Číslo tovaru | 51402 |
| Prevedenie | fialové |
| Objem | 20 ml |
| Číslo tovaru | 51404 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Objem | 20 ml |
| Číslo tovaru | 51406 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)