Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49386 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49387 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49388 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49389 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49390 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49391 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Peru |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49396 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Peru |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49397 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Peru |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49398 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49399 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49400 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49401 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49402 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49403 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49404 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49405 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49406 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49409 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49410 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49411 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)