Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Veľkosť | cca 15 - 30 mm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje zmes náhodných motívov |
| Číslo tovaru | 49515 |
| Veľkosť | 55 x 22 x 2,5 mm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | obojstranný dekor |
| Číslo tovaru | 50431 |
| Veľkosť | 55 x 20 x 2,5 mm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | obojstranný dekor |
| Číslo tovaru | 50432 |
| Veľkosť | 8 x 7 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46104 |
| Veľkosť | 8,9 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46105 |
| Veľkosť | 15 x 12 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46106 |
| Veľkosť | 15 x 11 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46110 |
| Veľkosť | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46102 |
| Veľkosť | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 49518 |
| Veľkosť | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 49519 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46196 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46197 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46198 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 39029 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 39030 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 39031 |
| Prevedenie | drôtené |
| Veľkosť | ø 30 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 20,5 cm |
| Číslo tovaru | 46315 |
| Prevedenie | drôtené |
| Veľkosť | ø 25 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 17,5 cm |
| Číslo tovaru | 46938 |
| Prevedenie | drôtené |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 12 cm |
| Číslo tovaru | 46939 |
| Hmotnost | 500 + 250 g |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 500 g oleje a 250 g aktivátoru (tvrdidla) |
| Číslo tovaru | 51384 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)