Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPrácu s modelovacími kovmi zvládneme s niekoľkými základnými pomôckami. Záleží to od druhu produktu, ktorý chcete vyrobiť, či už ide o prsteň, prívesok či brošňu. Podložky, tŕň na prstene, leštiace kocky, drievka, kefky, celú škálu pomôcok nájdeme tu.
| Prevedenie | odolný plast |
| Šírka prieťahu | 0,4 mm |
| Doplňujúce informácie | tvrdnutie v rúre počas 30 minút pri 110 °C |
| Číslo tovaru | 36383 |
| Prevedenie | odolný plast |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 1 kovový náramok a 8 blokov farby |
| Číslo tovaru | 36384 |
| Veľkosť | 392x72 mm |
| Doplňujúce informácie | dodávajú sa v samostatných baleniach po 1 m |
| Číslo tovaru | 36386 |
| Veľkosť | 2,4 m |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 59 m |
| Číslo tovaru | 36389 |
| Veľkosť | 3,1 m |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 105 m |
| Číslo tovaru | 36391 |
| Veľkosť | 200x40x0,25 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 1400 m |
| Číslo tovaru | 36394 |
| Veľkosť | 8x6 cm |
| Materiál | silikon |
| Číslo tovaru | 37465 |
| Veľkosť | 8x6 cm |
| Materiál | silikon |
| Číslo tovaru | 37466 |
| Veľkosť | 9 x 2,5 x 2,5 cm |
| Doplňujúce informácie | každá strana má svoju hrubosť |
| Číslo tovaru | 46936 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 5 x 5 x 3 cm |
| Číslo tovaru | 46986 |
| Prevedenie | odolný plast |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 36385 |
| Veľkosť | 100x26 mm |
| Doplňujúce informácie | šírka osadenia 0,7 cm |
| Číslo tovaru | 36387 |
| Veľkosť | 2 m |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 66 m |
| Číslo tovaru | 36388 |
| Veľkosť | 2,9 m |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 39 m |
| Číslo tovaru | 36390 |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 128 m |
| Číslo tovaru | 36392 |
| Veľkosť | 37,5 cm, ⌀ 12 - 24 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Číslo tovaru | 46970 |
| Veľkosť | 21 cm |
| Materiál | surové drevo |
| Číslo tovaru | 46985 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)