Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Číslo tovaru | 48488 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48492 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48498 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Číslo tovaru | 48518 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Dominikánská republika |
| Číslo tovaru | 48523 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48524 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48595 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48642 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48643 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48674 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48675 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48684 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48685 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,5 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48689 |
| Prevedenie | prírodný tepelne upravený minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48695 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48700 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48730 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48731 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48733 |
| Prevedenie | prírodný tepelne upravený minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48734 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)