Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPovahovo pokojné a jemné Ryby sú veľmi citlivým a súcitným znamením zverokruhu. Vládne im vodný živel, ktorý v nich prebúdza tie najhlbšie emócie. Veľakrát sníva o ideálnych vzťahoch a romantickej láske. Rady žijú v harmónii a dokážu byť skutočne empatické. Majú veľmi dobre vyvinutú intuíciu, ktorá im umožňuje vidieť veci, ktoré zostávajú druhým skryté. Sú naozaj vnímavé, a preto je nevyhnutné, aby sa naučili harmonizovať svoje emócie. Charakteristické pre nich je, že sú schopné obetovať sa pre dobro druhých.
Zistite viac aj o ďalších znameniach zverokruhu v našom špecializovanom článku Minerály podľa znamenia zverokruhu: Objavte tie, ktoré skutočne podporia vaše znamenia. Veľa ďalších informácií sa môžete tiež dočítať v článkoch zameraných na minerály podľa čakier, minerály podľa ich účinkov alebo priamo v kategórii Minerály podľa abecedy, kde detailnejšie rozoberáme jednotlivé druhy minerálov a drahých kameňov.
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51551 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 47949 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 40 ks |
| Číslo tovaru | 47950 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 47952 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 47957 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Uruguay |
| Číslo tovaru | 48442 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48444 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Číslo tovaru | 48445 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo tovaru | 48446 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 48449 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afghánistán |
| Číslo tovaru | 48454 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48455 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo tovaru | 48461 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48469 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Botswana |
| Číslo tovaru | 48473 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Itálie |
| Číslo tovaru | 48477 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48482 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Srí Lanka |
| Číslo tovaru | 48487 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Číslo tovaru | 48488 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48492 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)