Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48904 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48921 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48929 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48931 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48933 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Rusko |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48954 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Rusko |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48955 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48993 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48996 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48997 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49020 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49025 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49029 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49045 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Brazílie, USA |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49048 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49060 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49090 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49095 |
| Prevedenie | prírodný |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indický oceán, Tichý oceán |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49128 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49133 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)