Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48979 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48980 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48981 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48982 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48984 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48985 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48987 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48988 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48990 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48991 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48993 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afghánistán |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49009 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49025 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49038 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49039 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49065 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49066 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49090 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49093 |
| Prevedenie | prírodný |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indický oceán, Tichý oceán |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49128 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)