Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPrívesky od renomovaného rakúskeho výrobcu ponúkajú široký výber elegantných a kvalitných príveskov v mnohých farbách. Prívesky sú vyrobené s najvyššou precíznosťou, doprajte si tento luxus za prijateľnú cenu. Vyberte si prívesok a vytvorte si vlastné náušnice alebo náhrdelník.
Ponúkame aj elegantné strieborné a strieborné retiazky. Nezabudnite si kúpiť spojovací krúžok, aby ste skompletizovali svoj šperk.
| Prevedenie | (001 BBL) Crystal Bermuda Blue |
| Veľkosť | 10,3 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 49841 |
| Prevedenie | (001 VL) Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | 10,3 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 49842 |
| Prevedenie | (223 AB) Light Rose AB |
| Veľkosť | 10,3 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 49843 |
| Prevedenie | (227) Light Siam |
| Veľkosť | 10,3 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 49844 |
| Prevedenie | (001 BBL) Crystal Bermuda Blue |
| Veľkosť | 14,4 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Číslo tovaru | 49845 |
| Prevedenie | (001 VL) Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | 14,4 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Číslo tovaru | 49846 |
| Prevedenie | (223 AB) Light Rose AB |
| Veľkosť | 14,4 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Číslo tovaru | 49847 |
| Prevedenie | (227) Light Siam |
| Veľkosť | 14,4 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Číslo tovaru | 49848 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)