Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | šeříková |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50660 |
| Prevedenie | oranžové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50661 |
| Prevedenie | modré |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50662 |
| Prevedenie | neónové ružové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50663 |
| Prevedenie | vanilková |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50664 |
| Prevedenie | fialové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50665 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50666 |
| Prevedenie | vianočná farba |
| Veľkosť | 3 mm |
| Materiál | bavlna |
| Doplňujúce informácie | délka je ± 100 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo tovaru | 50595 |
| Prevedenie | biele svietiace v tme |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je 60 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 |
| Číslo tovaru | 50578 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49486 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49487 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49489 |
| Prevedenie | odtiene žltej farby |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 49811 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49490 |
| Prevedenie | odtiene ružovej farby |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 49810 |
| Prevedenie | modro-zelené |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 49525 |
| Prevedenie | ružovo-fialové |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 49526 |
| Prevedenie | hnedosivá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 49192 |
| Prevedenie | vínové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 49190 |
| Prevedenie | tmavozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 48308 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)