Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 15 ks |
| Kód výrobcu | 8034 17 LZ |
| Číslo tovaru | 37192 |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 32 ks |
| Kód výrobcu | 8034 19 LZ |
| Číslo tovaru | 37194 |
| Veľkosť | 17,5 x 24,5 cm |
| Doplňujúce informácie | 40 listov, 300 g/m2, 10 rôznych zvieracích motívov |
| Číslo tovaru | 47926 |
| Veľkosť | cca 6 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 6 priadzí, 7 polystyrénových vajíčok, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48196 |
| Veľkosť | cca 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 5 priadzí, 2 očká, plastovú sponu, háčik na háčkovanie, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 48264 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 4 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vosky na sviečky, knôty a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48270 |
| Veľkosť | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje mydlovú hmotu, 2 plastové formy, esenciu, mätový prášok a návod |
| Číslo tovaru | 48305 |
| Veľkosť | 8 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48347 |
| Veľkosť | 9 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48350 |
| Veľkosť | cca 9 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje šablónu samolepky, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 9 x 9 cm |
| Číslo tovaru | 48381 |
| Veľkosť | 18 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | 50 linajkovaných strán, čas výroby diamantov cca 2 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 48569 |
| Veľkosť | 18 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | 50 linajkovaných strán, čas výroby diamantov cca 2 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 48572 |
| Objem | 50 ml |
| Doplňujúce informácie | používa sa na lepenie kameňov pri tvorbe bez samolepiaceho podkladu |
| Číslo tovaru | 48584 |
| Veľkosť | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňujúce informácie | sada náhrdelníkov obsahuje kovový základ, priadzu na macramé a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49238 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49251 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, štipce na kvety, šablóny na strihanie a návod |
| Číslo tovaru | 49511 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, drôt, rezacie šablóny a návod |
| Číslo tovaru | 49512 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 24 vrecúšok, 24 nálepiek a šnúrku |
| Číslo tovaru | 49677 |
| Veľkosť | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49681 |
| Veľkosť | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49683 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)