Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 6,5 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50171 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 50173 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 50175 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 50176 |
| Veľkosť | 35 x 45 cm |
| Doplňujúce informácie | obrázok v prúžkoch, balenie obsahuje aj sadu nástrojov |
| Číslo tovaru | 50177 |
| Veľkosť | cca 40 x 40 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50213 |
| Veľkosť | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50216 |
| Veľkosť | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50217 |
| Veľkosť | ⌀ 8 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50456 |
| Veľkosť | cca ⌀9 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50634 |
| Veľkosť | cca ⌀9 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50636 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50645 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50646 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, bambuli, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50647 |
| Veľkosť | 14 x 21 cm |
| Doplňujúce informácie | 12měsíční nedatovaný diář, 200 stran, délka diamantování je cca 1 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 51352 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo tovaru | 50563 |
| Veľkosť | ø 16 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 50499 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: 9 archů filcu v různých barvách, bavlnky, knoflíky, tlusté jehly, výplň, lepidlo, nůžky a předkreslené šablony a návod |
| Číslo tovaru | 51690 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: bavlněnou přízi v 5 barvách, pletací jehlice vel. 3, značkovače oček, metr, jehly na přízi, látkový sáček, návod a přístup k výukovým videím |
| Číslo tovaru | 51695 |
| Doplňujúce informácie | nízka obťažnosť – 1 hviezda |
| Kód výrobcu | 8034 02 LZ |
| Číslo tovaru | 21414 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)