Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | bronzové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-14415) |
| Číslo tovaru | 39124 |
| Prevedenie | svetlooranžové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-14413) |
| Číslo tovaru | 39126 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39129 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70100-00000) |
| Číslo tovaru | 39134 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (60080-00000) |
| Číslo tovaru | 39136 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-00000) |
| Číslo tovaru | 39139 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30030-00000) |
| Číslo tovaru | 39141 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-00000) |
| Číslo tovaru | 39143 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010) |
| Číslo tovaru | 39156 |
| Prevedenie | číre |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030) |
| Číslo tovaru | 39157 |
| Prevedenie | číre |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Kód výrobcu | (00030) |
| Číslo tovaru | 40047 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Kód výrobcu | (23980-00000) |
| Číslo tovaru | 40049 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-24107) |
| Číslo tovaru | 39311 |
| Prevedenie | perlově zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-77058) |
| Číslo tovaru | 39396 |
| Prevedenie | tyrkysová so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-69266) |
| Číslo tovaru | 39412 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (34010) |
| Číslo tovaru | 39427 |
| Prevedenie | svetlozelený mramor |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (54200-14400) |
| Číslo tovaru | 39558 |
| Prevedenie | modré s bielou a čiernou kresbou |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (26307) |
| Číslo tovaru | 39586 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (01000) |
| Číslo tovaru | 39162 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (90100) |
| Číslo tovaru | 39199 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)