Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51333 |
| Prevedenie | lesklé vícebarevné |
| Veľkosť | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo tovaru | 51334 |
| Prevedenie | zelené s listrom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51342 |
| Prevedenie | odtiene zelenej farby |
| Veľkosť | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 25 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 14859 |
| Prevedenie | matne tmavozelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 53240-84010 |
| Číslo tovaru | 38398 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 38847 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 38854 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 38855 |
| Prevedenie | perlově zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-77058) |
| Číslo tovaru | 39396 |
| Prevedenie | svetlozelený mramor |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (54200-14400) |
| Číslo tovaru | 39558 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 15x8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 39648 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 15x8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 39649 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Green Teal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF561 |
| Číslo tovaru | 41702 |
| Prevedenie | Metallic Iris-Green/Brown |
| Veľkosť | 8/0 = 3 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 200 ks |
| Kód výrobcu | TN-08-84 |
| Číslo tovaru | 42027 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (50230) |
| Číslo tovaru | 39206 |
| Prevedenie | sivý mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-65431) |
| Číslo tovaru | 39212 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (54220) |
| Číslo tovaru | 39224 |
| Prevedenie | zelené s čiernou kresbou |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (26507) |
| Číslo tovaru | 39234 |
| Prevedenie | zelená s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21455) |
| Číslo tovaru | 39238 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13646 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)