Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13685 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13686 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13705 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13706 |
| Prevedenie | zelená so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13920 |
| Prevedenie | tmavozelené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13921 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 18076 |
| Prevedenie | Fialový iris |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 26059 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31180 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Mint Green |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF570 |
| Číslo tovaru | 41522 |
| Prevedenie | Glow In The Dark-Dark Pink/Green Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-2724 |
| Číslo tovaru | 41642 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Peridot |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-167F |
| Číslo tovaru | 41678 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Mint Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-47F |
| Číslo tovaru | 41685 |
| Prevedenie | Transparent Peridot |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-7 |
| Číslo tovaru | 41689 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Lime Green |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-164 |
| Číslo tovaru | 41891 |
| Prevedenie | zelené so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 7 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | 57120 |
| Číslo tovaru | 45958 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)