Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | mix odtieňov zelenej farby |
| Veľkosť | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo tovaru | 21987 |
| Prevedenie | Zelený iris |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 26053 |
| Prevedenie | Fialový iris |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 26054 |
| Prevedenie | Zelený iris |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 26058 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 31160 |
| Prevedenie | zelená so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 15 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 110 ks |
| Číslo tovaru | 34654 |
| Prevedenie | zelená so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 20 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 34655 |
| Prevedenie | zelená so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 25 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 75 ks |
| Číslo tovaru | 34656 |
| Prevedenie | zelená so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 30 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 34657 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34988 |
| Prevedenie | sivo-zelená |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34989 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 30 korálikov |
| Číslo tovaru | 37901 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 22 korálikov |
| Číslo tovaru | 37908 |
| Prevedenie | Matte Metallic Green Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-324 |
| Číslo tovaru | 41264 |
| Prevedenie | Matte Metallic Purple Green Gold Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1053 |
| Číslo tovaru | 41282 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Light Topaz/Sea Foam-Lined |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-952 |
| Číslo tovaru | 41521 |
| Prevedenie | Matte-Color Dark Olive |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-617 |
| Číslo tovaru | 41526 |
| Prevedenie | Inside-Color Aqua/Light Jonquil-Lined |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-954 |
| Číslo tovaru | 41532 |
| Prevedenie | Higher-Metallic June Bug |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-506 |
| Číslo tovaru | 41534 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-167BDF |
| Číslo tovaru | 41536 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)