Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Silver-Lined Teal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-27BD |
| Číslo tovaru | 41538 |
| Prevedenie | Luminous Neon Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-805 |
| Číslo tovaru | 41676 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Sour Apple |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-131 |
| Číslo tovaru | 41677 |
| Prevedenie | Glow In The Dark-Baby Blue/Bright Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-2723 |
| Číslo tovaru | 41681 |
| Prevedenie | Opaque Shamrock |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-47D |
| Číslo tovaru | 41684 |
| Prevedenie | Opaque Mint Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-47 |
| Číslo tovaru | 41686 |
| Prevedenie | Silver-Lined Grass Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-27B |
| Číslo tovaru | 41687 |
| Prevedenie | Inside-Color Frosted Jonquil/Emerald-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-242F |
| Číslo tovaru | 41690 |
| Prevedenie | Silver-Lined Olivine |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-37 |
| Číslo tovaru | 41693 |
| Prevedenie | Gold-Lustered Green Tea |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-457 |
| Číslo tovaru | 41695 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-167BDF |
| Číslo tovaru | 41708 |
| Prevedenie | Higher-Metallic Dragonfly |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-505 |
| Číslo tovaru | 41805 |
| Prevedenie | Metallic Moss |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-89 |
| Číslo tovaru | 41810 |
| Prevedenie | Reflection-Neon Green |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-2503 |
| Číslo tovaru | 41890 |
| Prevedenie | Opaque Mint Green |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-47 |
| Číslo tovaru | 41894 |
| Prevedenie | Matte-Color Dark Olive |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-617 |
| Číslo tovaru | 41997 |
| Prevedenie | Bonsai-Green/Black Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3209 |
| Číslo tovaru | 42073 |
| Prevedenie | olivovozelené |
| Veľkosť | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 48541 |
| Prevedenie | lesklé zelené |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 50512 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51326 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)