Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | odtiene tyrkysovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16132 |
| Prevedenie | odtiene modrej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16133 |
| Prevedenie | odtiene fialovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16134 |
| Prevedenie | odtiene hnedej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16135 |
| Prevedenie | odtiene čiernej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16136 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16137 |
| Prevedenie | odtiene travertínu |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 17279 |
| Prevedenie | mix odtieňov zelenej farby |
| Veľkosť | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo tovaru | 21987 |
| Prevedenie | mix transparentných farieb |
| Veľkosť | 2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 22055 |
| Prevedenie | číre |
| Veľkosť | 4, 6, 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 50 - 100 ks |
| Kód výrobcu | 00030 |
| Číslo tovaru | 37093 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 4, 6, 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 50 - 100 ks |
| Kód výrobcu | 23980 |
| Číslo tovaru | 37112 |
| Prevedenie | Matte Metallic Purple Green Gold Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1053 |
| Číslo tovaru | 41282 |
| Prevedenie | Palladium Amy Gold Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-542 |
| Číslo tovaru | 41283 |
| Prevedenie | Palladium Spectrum Gold |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-541 |
| Číslo tovaru | 41289 |
| Prevedenie | Mix Tropical Heat |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-MIX9108 |
| Číslo tovaru | 41310 |
| Prevedenie | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1056 |
| Číslo tovaru | 41332 |
| Prevedenie | Higher-Metallic June Bug |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-506 |
| Číslo tovaru | 41534 |
| Prevedenie | Metallic Iris-Purple |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-85 |
| Číslo tovaru | 41555 |
| Prevedenie | Metallic Nebula |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-82 |
| Číslo tovaru | 41767 |
| Prevedenie | Higher-Metallic Dragonfly |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-505 |
| Číslo tovaru | 41805 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)