Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | čierne s pokovovaním |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 23980-27401 |
| Číslo tovaru | 40039 |
| Prevedenie | Matte-Color Mauve Mocha |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-703 |
| Číslo tovaru | 41752 |
| Prevedenie | Matte-Color Andromeda |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-704 |
| Číslo tovaru | 41756 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 9 - 14 mm |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo tovaru | 48150 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 8 - 13 mm |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo tovaru | 48151 |
| Prevedenie | (001 VL) Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | 10,3 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 49842 |
| Prevedenie | (001 VL) Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | 14,4 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Číslo tovaru | 49846 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (70100-28701) |
| Číslo tovaru | 39181 |
| Prevedenie | sivý mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-65431) |
| Číslo tovaru | 39212 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60210-28701) |
| Číslo tovaru | 39227 |
| Prevedenie | zelená s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21455) |
| Číslo tovaru | 39238 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60020-28701) |
| Číslo tovaru | 39242 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70100-28701) |
| Číslo tovaru | 39360 |
| Prevedenie | biele s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (03000-28701) |
| Číslo tovaru | 39524 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30030-28701) |
| Číslo tovaru | 39577 |
| Prevedenie | čierne s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-28701) |
| Číslo tovaru | 39635 |
| Prevedenie | matná číra s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28771) |
| Číslo tovaru | 39122 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50466 |
| Prevedenie | vo farbe mosadze, ružové, fialové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50470 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, ružové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50473 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)