Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Black Diamond |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-176AF |
| Číslo tovaru | 41825 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 10 - 16 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 140 ks |
| Číslo tovaru | 46925 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje zmes jedno a dvojdierkových korálok rôznych veľkostí a tvarov |
| Číslo tovaru | 49923 |
| Prevedenie | lesklé vícebarevné |
| Veľkosť | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo tovaru | 51334 |
| Prevedenie | odtiene zelenej farby |
| Veľkosť | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 25 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 14859 |
| Prevedenie | odtiene hnedej farby |
| Veľkosť | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 25 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 14863 |
| Prevedenie | kryštál so spodným dekorom |
| Veľkosť | 20 mm |
| Kód výrobcu | 00030/29936 |
| Číslo tovaru | 34918 |
| Prevedenie | čierne s vrchným dekorom |
| Veľkosť | 20 mm |
| Kód výrobcu | 23980/22001 |
| Číslo tovaru | 34958 |
| Prevedenie | sivé s bielou a čiernou kresbou |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (26107) |
| Číslo tovaru | 39502 |
| Prevedenie | číre s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 00010-28701 |
| Číslo tovaru | 39991 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 70110-28701 |
| Číslo tovaru | 39997 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 70210-28701 |
| Číslo tovaru | 39999 |
| Prevedenie | fialové s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 70350-28701 |
| Číslo tovaru | 40001 |
| Prevedenie | svetločervené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90080-28701 |
| Číslo tovaru | 40003 |
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90090-28701 |
| Číslo tovaru | 40005 |
| Prevedenie | tmavočervené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90110-28701 |
| Číslo tovaru | 40007 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 60220-28701 |
| Číslo tovaru | 40013 |
| Prevedenie | tmavomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 30050-28701 |
| Číslo tovaru | 40019 |
| Prevedenie | tmavomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 30080-28701 |
| Číslo tovaru | 40021 |
| Prevedenie | čierne s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 23980-28701 |
| Číslo tovaru | 40029 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)