Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | krémová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-70411) |
| Číslo tovaru | 39604 |
| Prevedenie | bordó |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 38821 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39605 |
| Prevedenie | bordó |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38822 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97387) |
| Číslo tovaru | 39606 |
| Prevedenie | hnedá so zlatými a medenými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (10230-27101) |
| Číslo tovaru | 39612 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44294 |
| Prevedenie | číre s medeným leskom |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-27101) |
| Číslo tovaru | 39613 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44295 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44296 |
| Prevedenie | perlová sivá |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-29566) |
| Číslo tovaru | 39623 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030)330 |
| Číslo tovaru | 39624 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44299 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44300 |
| Prevedenie | číre s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28101) |
| Číslo tovaru | 39626 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44301 |
| Prevedenie | číre so striebornými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-27001) |
| Číslo tovaru | 39627 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 38833 |
| Prevedenie | strieborná |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-27000) |
| Číslo tovaru | 39628 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 38834 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)