Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (60080-00000) |
| Číslo tovaru | 39136 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-00000) |
| Číslo tovaru | 39137 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-00000) |
| Číslo tovaru | 39139 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30030-00000) |
| Číslo tovaru | 39141 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-00000) |
| Číslo tovaru | 39143 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (20040-00000) |
| Číslo tovaru | 39148 |
| Prevedenie | tmavožlté |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (10080-00000) |
| Číslo tovaru | 39149 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010) |
| Číslo tovaru | 39156 |
| Prevedenie | číre |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030) |
| Číslo tovaru | 39157 |
| Prevedenie | číre |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Kód výrobcu | (00030) |
| Číslo tovaru | 40047 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Kód výrobcu | (23980-00000) |
| Číslo tovaru | 40049 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 51706 |
| Prevedenie | matné žluté se zlatým průtahem |
| Veľkosť | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 51707 |
| Prevedenie | zlaté se stříbrným průtahem |
| Veľkosť | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 51708 |
| Prevedenie | zlaté se stříbrným průtahem |
| Veľkosť | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 51709 |
| Prevedenie | rosegold s měděným průtahem |
| Veľkosť | 9/0 2,4-2,8mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 51710 |
| Prevedenie | ružové s listrom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51711 |
| Prevedenie | ružové so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51712 |
| Prevedenie | číre s ružovým prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51713 |
| Prevedenie | ružové s listrom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51714 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)