Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Sweet Blush |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF552 |
| Číslo tovaru | 41621 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Rosaline |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-169F |
| Číslo tovaru | 41622 |
| Prevedenie | Transparent-Lustered Rose |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-290 |
| Číslo tovaru | 41623 |
| Prevedenie | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-171 |
| Číslo tovaru | 41624 |
| Prevedenie | Glow In The Dark-Dark Pink/Green Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-2724 |
| Číslo tovaru | 41642 |
| Prevedenie | Transparent Siam Ruby |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-5B |
| Číslo tovaru | 41665 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Ruby |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-5CF |
| Číslo tovaru | 41666 |
| Prevedenie | Transparent Garnet |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-5D |
| Číslo tovaru | 41675 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Sour Apple |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-131 |
| Číslo tovaru | 41677 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Peridot |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-167F |
| Číslo tovaru | 41678 |
| Prevedenie | Glow In The Dark-Baby Blue/Bright Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-2723 |
| Číslo tovaru | 41681 |
| Prevedenie | Opaque Shamrock |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-47D |
| Číslo tovaru | 41684 |
| Prevedenie | Opaque Mint Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-47 |
| Číslo tovaru | 41686 |
| Prevedenie | Silver-Lined Grass Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-27B |
| Číslo tovaru | 41687 |
| Prevedenie | Transparent Peridot |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-7 |
| Číslo tovaru | 41689 |
| Prevedenie | Inside-Color Frosted Jonquil/Emerald-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-242F |
| Číslo tovaru | 41690 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Teal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-7BDF |
| Číslo tovaru | 41710 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Dark Aqua |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-163B |
| Číslo tovaru | 41719 |
| Prevedenie | Ceylon Frosted Glacier |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-146F |
| Číslo tovaru | 41722 |
| Prevedenie | Dyed-Rainbow Lavender Mist |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-477 |
| Číslo tovaru | 41739 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)