Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Galvanized Champagne |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-433 |
| Číslo tovaru | 41326 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-1F |
| Číslo tovaru | 41483 |
| Prevedenie | Opaque White |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-41 |
| Číslo tovaru | 41484 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-161F |
| Číslo tovaru | 41487 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered White |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-121 |
| Číslo tovaru | 41488 |
| Prevedenie | Opaque-Rainbow White |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-401 |
| Číslo tovaru | 41490 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Navajo White |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-122 |
| Číslo tovaru | 41496 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Rosaline |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-11F |
| Číslo tovaru | 41500 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Rosaline |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-169 |
| Číslo tovaru | 41501 |
| Prevedenie | Inside-Color Crystal/Cotton Candy-Lined |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-379 |
| Číslo tovaru | 41503 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Crystal/Salmon-Lined |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-779 |
| Číslo tovaru | 41504 |
| Prevedenie | Copper Lined Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-741 |
| Číslo tovaru | 41505 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Mint Green |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF570 |
| Číslo tovaru | 41522 |
| Prevedenie | Silver-Lined Frosted Teal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-27BDF |
| Číslo tovaru | 41537 |
| Prevedenie | Opaque Blue Turquoise |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-43 |
| Číslo tovaru | 41540 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF558 |
| Číslo tovaru | 41556 |
| Prevedenie | Silver-Lined Med Topaz |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-22B |
| Číslo tovaru | 41559 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF557 |
| Číslo tovaru | 41564 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Rose Gold |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF551 |
| Číslo tovaru | 41565 |
| Prevedenie | Dark Bronze |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-222 |
| Číslo tovaru | 41566 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)