Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Opaque Cherry |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-45A |
| Číslo tovaru | 41994 |
| Prevedenie | Galvanized Starlight |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-557 |
| Číslo tovaru | 42006 |
| Prevedenie | Ceylon Snowflake |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = 550 ks |
| Kód výrobcu | TB-01-141 |
| Číslo tovaru | 42052 |
| Prevedenie | Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = 550 ks |
| Kód výrobcu | TB-01-21 |
| Číslo tovaru | 42053 |
| Prevedenie | Silver-Lined Frosted Crystal |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = 550 ks |
| Kód výrobcu | TB-01-21F |
| Číslo tovaru | 42054 |
| Prevedenie | Nickel |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = 550 ks |
| Kód výrobcu | TB-01-711 |
| Číslo tovaru | 42064 |
| Prevedenie | Hasu-White Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3212 |
| Číslo tovaru | 42067 |
| Prevedenie | Bara-Rose Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3213 |
| Číslo tovaru | 42068 |
| Prevedenie | Sakura-Cherry Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3214 |
| Číslo tovaru | 42069 |
| Prevedenie | Tatsu-Teal Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3222 |
| Číslo tovaru | 42075 |
| Prevedenie | žltý pastelový prieťah |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 44467 |
| Prevedenie | ružový pastelový prieťah |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 44468 |
| Prevedenie | fialový pastelový prieťah |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 44471 |
| Prevedenie | žltý pastelový prieťah |
| Veľkosť | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 44472 |
| Prevedenie | fialový pastelový prieťah |
| Veľkosť | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 44476 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)